O nas

 

Jesteśmy firmą, której możesz zaufać

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „ Modehpolmo” Sp. z o.o. na rynku zachodnioporskim działa od 1995 roku. W początkowym okresie swojej działalności skupiała się na pracach  wykonawczo – budowlanych.

Wraz ze znacznym wzrostem zapotrzebowania na budownictwo mieszkaniowe postanowiliśmy  sprostać wymogom i oczekiwaniom rynku i od 1996 roku rozpoczęliśmy działalność deweloperską, skupiającą się na budowie osiedli mieszkaniowych oraz obiektów usługowo-handlowych przeznaczonych na wynajem.

Od początku naszej działalności deweloperskiej firma nasza  będąc wnikliwym obserwatorem potrzeb mieszkaniowych, możliwości  finansowania wypracowała charakterystyczny wizerunek, na który składają się:

  • Oferta mieszkaniowa wychodząca naprzeciw  oczekiwaniom klientów

  • Rzetelność wykonawcza

  • Dobra sytuacja ekonomiczno - finansowa naszej firmy

  • Jakość i kompleksowość obsługi klienta

  • Życzliwość, fachowość  i doświadczenie zespołu pracowników

  • Atrakcyjna, sprawdzona i bezpieczna oferta budowy mieszkań

  • Atrakcyjna lokalizacja naszych inwestycji

W późniejszych latach w ramach dywersyfikacji swojej działalności Spółka podjęła decyzję o rozszerzeniu działalności o gospodarkę związaną z sektorem rybactwa.

Rozwój i ekspansja Spółki doprowadziły do powołania kolejnych Spółek :

  • DTK „Kupiec” Sp. z o.o., której podstawowa działalność Spółki skoncentrowana jest na usługach zarządzania nieruchomościami, w tym serwisach technicznych oraz najmie Nieruchomości lokalowych niemieszkalnych pozostających w aktywach Spółki

  • „Modehpolmo II” –prowadząca działalność deweloperską i budowlaną

 

Nagrody

 

O naszej rzetelności świadczą zdobyte wyróżnienia

Ugruntowana pozycja na rynku szczecińskim oraz dobra sytuacja finansowo-ekonomiczna sprawiły, iż zostaliśmy wyróżnieni przez Krajową Izbę Budownictwa Certyfikatem Developera. Po raz pierwszy nagrodę tę przyznano nam 13 lutego 2002 roku. Certyfikat był przedłużany w kolejnych latach. Ostatnie wyróżnienie z tego tytułu otrzymaliśmy 25.02.2014 roku.

W 2007 i 2008 roku otrzymaliśmy Nagrodę Gazele Biznesu, która przyznała przynależność naszej firmy do elitarnego klubu najdynamiczniej rozwijających się firm.

W czerwcu 2009 roku nasz Obiekt Handlowy "Zodiak" położony w Stargardzie Szczecińskim został wyróżniony przez mieszkańców miasta w konkursie "Zmieniamy Stargard" za najatrakcyjniejszą zmianę architektoniczną.

W marcu 2010 roku na XVI Zachodniopomorskich Targach Nieruchomości i Inwestycji zostaliśmy wyróżnieni nagrodą za najlepszą inwestycję deweloperską 2010 roku przyznawaną w kategorii mieszkanie.

W grudniu 2012 roku otrzymaliśmy z rąk Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński dyplom honorowy "Przedsiębiorca Roku 2012" za zrealizowanie kompleksu usługowo - mieszkalnego "Starówka" .

Wszystkie otrzymane wyróżnienia są dla nas ogromną satysfakcją i zaszczytem oraz wyzwaniem do dalszego podnoszenia jakości i atrakcyjności naszych inwestycji.