Biura do wynajęcia Szczecin

Budynek handlowo-usługowo-biurowy

obejmujący około 50 lokali o powierzchni od 10 m2 do 200 m2.

Oferujemy biura i lokale do wynajęcia w Szczecinie. Przyziemie budynku oraz część parteru zostanie przeznaczone na działalność o charakterze handlowo-usługowym. Na pozostałej części parteru, pierwszym oraz drugim piętrze znajdować się będą lokale biurowe.

Fabryka II to budynek usługowo-biurowy w Szczecinie, w jakim będziemy oferować biura do wynajęcia. Obiekt powstał w 1900 i pomimo realizowanej przebudowy, zachowa swój historyczny charakter. Projekt realizowany jest ze środków pochodzących z funduszu Jessica. Biurowiec znajduje się w granicach dzielnicy Niebuszewo-Bolinko przy ulicy Krasińskiego 10-12, róg Niemcewicza. Znany jest również jako Była Fabryka Stoewera.

Całkowita powierzchnia tego czterokondygnacyjnego gmachu to prawie 3 tys. m2,  użytkowa 2 tys. m2, z czego największą część 500 m2 przeznaczona jest na lokale usługowo-handlowe. Wewnątrz znajdą się również sale konferencyjne, pomieszczenia kuchenne, całodobowa recepcja.

Obiekt będzie posiadał windę, trzy klatki schodowe. Na otaczającym terenie będą znajdowały się miejsca postojowe. Projekt stanowi odpowiedź na stałe zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe w Szczecinie.

Istnieje możliwość łączenia lokali w różne konfiguracje - zapraszamy do rozmów.

 

Cechami inwestycji są:

biura do wynajęcia Szczecin

powierzchnie biurowe Szczecin