Nowe mieszkania w Stargardzie

 

Osiedle Centrum

Osiedle CENTRUM to zespół czterech budynków mieszkalno – handlowo – usługowych, położonych  pomiędzy ul.  Szczecińską  i  11 Listopada w Stargardzie.

Oferowane mieszkania deweloperskie w Stargardzie stworzone zostały z myślą o zapewnieniu maximum komfortu dla Naszych Klientów chcemy, aby czuli się u Nas jak w domu!

Doskonała lokalizacja w samym centrum, przyciąga również potencjalnych nabywców lokali w Stargardzie. Miejsce to powstało z myślą o tych, którzy chcą zaznać spokoju i nowoczesności, zachowując przy tym doskonałe położenie na mapie miasta.

Nowe mieszkania w Stargardzie zlokalizowane są w bliskiej odległości od Centrum Przesiadkowego  oraz w sąsiedztwie licznych punktów handlowych i usługowych takich jak: Lidl, Biedronka, Castorama, Kaufland, Centrum Handlowe Zodiak oraz lubiana sieć gastronomiczna McDonald's. Znajdziecie tu Państwo również m.in. szkoły, przedszkola oraz stacje paliw.

Z doświadczenia wiemy, że w dzisiejszych czasach to właśnie lokalizacja jest dominującym czynnikiem wpływającym na wybór swojego „miejsca na ziemi”, ponieważ to właśnie ona pozwala mieszkańcom zaoszczędzić czas, który jest dziś na wagę złota! A to zaledwie tylko jeden plus, który wpływa na zainteresowanie potencjalnych nabywców lokali w Stargardzie Naszą Inwestycją!

 

W I etapie zrealizowany został budynek o czterech kondygnacjach naziemnych wraz z parkingiem podziemnym.

Termin oddania budynku IV kwartał 2018r.

 

W II etapie zrealizowane zostały dwa kolejne budynki o czterech kondygnacjach wraz z parkingiem na poziomie parteru w budynku (boksy garażowe).

 Termin oddania budynków II etapu III kwartał 2019r.

 

W III etapie zaplanowany  jest ostatni budynek o czterech kondygnacjach wraz z parkingiem przy inwestycji.

Planowany termin oddania budynków III etapu IV kwartał 2021r.

 

Jeśli Stargard to Twoje miejsce na ziemi -  koniecznie sprawdź naszą ofertę mieszkań i lokali! Osiedle Centrum to doskonałe miejsce do zamieszkania oraz pracy. Nowoczesny wygląd i komfort, staramy się zachować dla Naszych nowych mieszkańców, to wszystko robimy z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

 

Zamieszkaj w bijącym sercu miasta – na Osiedlu Centrum!