Nowe mieszkania w Stargardzie

 

Osiedle Centrum

Osiedle CENTRUM to zespół zabudowy mieszkaniowej w obrębie ulic Szczecińskiej i 11 Listopada w Stargardzie składający się z budynków wielorodzinnych.

Inwestycja jaką są mieszkania deweloperskie w Stargardzie pozwoliła nam zagospodarować przestrzeń pod wymogi naszych klientów. Chcemy aby czuli się oni komfortowo. Doskonała lokalizacja w samym centrum Stargardu przyciąga potencjalnych nabywców lokali w Stargardzie. Miejsce to powstało z myślą o tych, którzy chcą zaznać spokoju i nowoczesności, zachowując przy tym doskonałe położenie na mapie miasta.

Nowe mieszkania w Stargardzie zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie licznych punktów handlowych i usługowych takich jak popularne sklepy Lidl, Biedronka, Castorama, Kaufland oraz Centrum Handlowe Zodiak. To pozwoli mieszkańcom zaoszczędzić czas na wszelkie dojazdy do sklepów. Jest to z pewnością dużym plusem, który wpływa na zainteresowanie potencjalnych nabywców lokali w Stargardzie.

W ofercie mieszkań deweloperskich Stargard znajdziemy budynki wielorodzinne o czterech kondygnacjachnaziemnych razem z parkingiem podziemnym oraz 44 zamykanymi bramami boksami garażowymi. Metraż jakim dysponują mieszkania są odpowiednie zarówno dla singli, ponieważ w swojej ofercie posiadamy lokale już od 26,49 m2, które można ciekawie zaaranżować. Pary, oraz rodziny z dziećmi również znajdą odpowiednią powierzchnię do zamieszkania. W naszej ofercie znajdą państwo mieszkania do 74,62m2, natomiast w drugim etapie budowy wybudowane zostały kwatery osiągające do 86,78m2. Metraż ten z pewnością jest dobrą przestrzenią do zaprojektowania go, w sposób odpowiadający Państwa potrzebom.

W lokalach sprzedażowych umieszczone są także tarasy znajdujące się na poziomie pierwszego piętra o powierzchni od 18,15m2 do 68,03m2. W pierwszym etapie budowy zostały umieszczone także osobne balkony do każdego z mieszkań. Dzięki nim możemy pozwolić sobie na relaks w samym centrum miasta. Inwestycja jaką jest Osiedle Centrum przygotowała także atrakcje dla najmłodszych, w pierwszym etapie budowy stworzony został plac zabaw. Aby udogodnić mieszkańcom korzystanie z lokali zainstalowane zostały windy osobowe. Dla osób zainteresowanych zakupem lokali użytkowych (biurowych/usługowych) w pierwszym etapie budowy przygotowaliśmy 23 pomieszczenia, natomiast w drugim etapie zaplanowaliśmy 3 takie pomieszczenia.

Jeśli interesuje Cię Stargard i mieszkania w tym mieście, koniecznie sprawdź ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Osiedle Centrum to doskonałe miejsce do zamieszkania. Nowoczesny wygląd, komfort, który staramy się zachować dla nowych mieszkańców, to wszystko robimy z myślą o Tobie i Twoich bliskich. Zamieszkaj w bijącym sercu miasta.

 

W I etapie realizowany jest budynek o czterech kondygnacjach naziemnych wraz z parkingiem podziemnym.

Termin oddania budynku zaplanowano na IV kwartał 2018r.

 

W II etapie zaplanowane są dwa kolejne budynki o czterech kondygnacjach wraz z parkingiem na poziomie parteru w budynku (boksy garażowe).

 

Termin oddania budynków II etapu zaplanowano na III kwartał 2019r.

W III etapie inwestycji zrealizowane zostaną kolejne budynki.

Osiedle centrum będzie położone w samym centrum Stargardu na działkach gruntu usytuowanych między ulicami Szczecińską i 11 Listopada. Jest to doskonale skomunikowana część miasta, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie punktów przesiadkowych (wkrótce zrealizowany zostanie miejski projekt Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego z dużym rondem u zbiegu ulic Szczecińskiej, 11 Listopada, Bema, Towarowej). W bliskim sąsiedztwie Osiedla Centrum znajdują się również liczne punkty handlowe i usługowe (Lidl, Biedronka, Castorama, Kaufland, CH Zodiak) oraz lubiana sieć gastronomiczna McDonald's, szkoła, przedszkole, stacje paliw.

Mieszkanie w takiej lokalizacji to mieszkanie w samym sercu miasta.