O inwestycji

 

Osiedle za Sterem Szczecin

 

Działka, na której firma nasza realizuje inwestycję mieści, się w okolicach wybudowanego zespołu obiektów handlowych: Centrum Handlowego Ster i Castoramy. Lokalizacja ta więc wydaje się być dobrze zaopatrzona pod względem handlowo - usługowym, a także spełniać oczekiwania klientów ceniących sobie spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Bardzo dobra lokalizacja – bliskość sklepów i galerii handlowych oraz dobrą komunikację miejską.

 

Osiedle Za Sterem usytuowane przy ul. Polskich Marynarzy/Kopańskiego w pobliżu uroczego i kameralnego Parku Przygodna składa się z 15 pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych i realizowane jest w etapach. Do tej pory zrealizowaliśmy VII etapów.

Działka, na której nasza firma realizuje inwestycję mieści się w okolicach wybudowanego zespołu obiektów handlowych: Centrum Handlowego Ster i Castoramy. W niedalekiej odległości znajdują się szkoły, przedszkola oraz komunikacja miejska.

Zagospodarowanie terenu zostało przygotowane w oparciu o potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla znajduje się bezpieczny plac zabaw oraz boisko.

Osiedle Za Sterem oferuje funkcjonalne i zróżnicowane metrażowo mieszkania. Każde z mieszkań posiada balkon, taras lub loggie, a do mieszkań na parterze przylegają ogródki.

Każdy z budynków wyposażony jest w windę, a w części podziemnej znajdują się indywidualne boksy garażowe.

Aktualnie w sprzedaży posiadamy:

VIII  etap obejmujący Budynek B5 zlokalizowany przy ul. Polskich Marynarzy 53. Termin realizacji - luty 2020 r.

Etap 7

W skład VII etapu Osiedla Za Sterem wchodzą 3  pięciokondygnacyjne budynki jednoklatkowe usytuowane przy ul. Polskich Marynarzy 82 ( budynek B3), 82 A ( budynek B2) i 84   ( budynek B1)

Inwestycja obejmuje 107 szt mieszkań i 99  szt indywidualnych garaży oraz 38 szt komórek lokatorskich.

Budynki wyposażone są  w windy cichobieżne. Pod każdym budynkiem znajdują się garażowce.

Mieszkania usytuowane na parterze posiadają ogródki, natomiast na ostatnich kondygnacjach do mieszkań przynależą tarasy.

Zaprojektowane powierzchnie mieszkań wahają się od 32 m2 do 104 m2.

Inwestycja została zakończona we wrześniu 2018 r.

Etap 6

Budynek B1- zrealizowany w III kwartale 2017 r.

W skład VI etapu Osiedla Za Sterem wchodzi 1 pięciokondygnacyjny budynek dwuklatkowy usytuowany przy ul. Gen. Kopańskiego 5 i 7 oznaczony jako budynek B1

Inwestycja obejmuje 47 mieszkań i 31 indywidualnych garaży.

Budynek wyposażony jest w windę cichobieżną. Kondygnację podziemną stanowi garażowiec z wydzielonymi boksami garażowymi. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają ogródki, natomiast na ostatnich kondygnacjach do mieszkań przynależą tarasy.

Zaprojektowane powierzchnie mieszkań wahają się od 29 m2 do 104 m2.

Inwestycja została zakończona w 2017 r.

Etap 5

 

Etap V - B2, B3, B4 - zrealizowany - III kwartał 2016 r

W skład V etapu Osiedla Za Sterem wchodzą 3 pięciokondygnacyjne budynki usytuowane przy ul. Gen. Kopańskiego 9 oraz Polskich Marynarzy 61 i  63, oznaczone jako budynki B2, B3 i B4

Inwestycja obejmuje 79 mieszkań i 59 indywidualnych garaży.

Każdy z budynków wyposażony jest w windę cichobieżną. Kondygnację podziemną stanowi garażowiec z wydzielonymi boksami garażowymi. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają ogródki, natomiast na ostatnich kondygnacjach do mieszkań przynależą tarasy.

Zaprojektowane powierzchnie mieszkań wahają się od 47 do 125 m2.

Inwestycja została zakończona w  grudniu 2016 r.

Etap 4

 

Etap IV -  D16

Inwestycja obejmuje budynek mieszkalno – usługowy na dz. Nr 16 o: 2083 przy ul. Polskich Marynarzy 86 w Szczecinie. Wybudowany budynek jest w kształcie litery T, posiada  5 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemną. Pierwsza kondygnacja nadziemna (parter) przeznaczona jest na działalność usługową. Każdy z lokali posiada  bezpośrednie wejście z zewnątrz.

Pozostałe kondygnacje nadziemne są w całości kondygnacjami mieszkalnymi, a w kondygnacji podziemnej znajduje się garażowiec z wydzielonymi boksami w ilości 18 sztuk. W budynku znajduje się 29 mieszkań. Komunikację pionową wszystkich kondygnacji zapewnia jedna klatka schodowa z windą.

Wszystkie mieszkania posiadają dogodne usytuowanie względem stron świata. Mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadają atrakcyjne pod względem wielkości tarasy o pow. od 40 do 60 m2. Na zewnątrz budynku usytuowane są również miejsca postojowe w ilości 15 sztuk.

Inwestycja zakończona została we wrześniu 2015 roku.

Etap 3

 

Etap III -  B8, B9 i B10 - zrealizowany

Etap III Osiedla „Za Sterem” obejmuje budynki B8, B9 i B10 zlokalizowane przy ul. Gen .Kopańskiego 11,13 i 15.  Powstały budynek B8 obejmuje 23 mieszkania.  Budynki B9 i B10 usytuowane zostały prostopadle do budynku B8. Budynek B9 posiada 33 mieszkania, budynek B10 natomiast 23 mieszkania.

Wszystkie budynki są w kształcie litery I oraz posiadają pięć kondygnacji nadziemnych. Każdy z budynków w kondygnacji podziemnej posiada boksy garażowe od 15 do 32 m2. Kondygnacje nadziemne w całości są kondygnacjami mieszkalnymi. Powstałe powierzchnie wahają się od 30 do 124 m2.

Wszystkie budynki są jednoklatkowe i posiadają komunikację pionową za pomocą jednej klatki schodowej z windą.

Wszystkie mieszkania w obu budynkach posiadają dogodne usytuowanie względem stron świata, pokoje dzienne z tarasami, loggiami lub balkonami.

Przed mieszkaniami na parterze wydzielono przedogródki przynależne do mieszkań.

Budowa III etapu została zakończona w grudniu 2012 roku.

Etap 2

 

Etap II -  B12, B14 - zrealizowany

Budynek B14 usytuowany został równolegle do wybudowanego budynku B11- B13. Posiada pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną podziemną. W kondygnacji podziemnej znajduje się 25 boksów garażowych od 15 do 32 m2. Kondygnacje nadziemne w całości są kondygnacjami mieszkalnymi. Powstałe powierzchnie wahają się od 48 do 125 m2.  Komunikację pionową wszystkich kondygnacji zapewnia jedna klatka schodowa z windą.

Prostopadle do budynku B14 powstał mniejszy budynek B12. Budynek jest w kształcie litery I, jednoklatkowy z windą, posiada również pięć kondygnacji nadziemnych. Powstałe powierzchnie mieszkań wahają się od 29 do 88 m2.

W skład inwestycji wchodzi 56 mieszkań. Budynki zlokalizowane są przy ul. Gen. Kopańskiego 17,19.

Wszystkie mieszkania w obu budynkach posiadają dogodne usytuowanie względem stron świata, pokoje dzienne z tarasami, loggiami lub balkonami. Przed mieszkaniami na parterze wydzielono przedogródki przynależne do mieszkań.

Budowa II etapu została zakończona we wrześniu 2011 roku.

Etap 1

 

Etap I -  B11 - B13 - zrealizowany

W sierpniu 2010 roku  zakończyliśmy budowę I etapu zabudowy wielorodzinnej położonej przy ul. Polskich Marynarzy 91 i  Gen. Kopańskiego 21 oznaczonych jako budynki B11-B13 .

W etapie tym wybudowaliśmy budynek mieszkalny dwuklatkowy, pięciokondygnacyjny z indywidualnymi garażami w części podziemnej. Budynek zaopatrzony jest w windę.

W budynku znajduje się 68 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 29 do 90 m2 oraz 37 garaży. Każde z mieszkań posiada balkon, loggię lub taras, a mieszkańcy parteru mają do dyspozycji przynależne ogródki.